ZX-PZ2.54-2-25PZZ
MFR.Part #
ZX-PZ2.54-2-25PZZ
JLCPCB Part #
C7501284
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x25P 3A 3mm 50P 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS