ZX-PZ2.54-1-5PZZ
MFR.Part #
ZX-PZ2.54-1-5PZZ
JLCPCB Part #
C7501263
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 5P 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS