ZX-PZ2.54-1-15PZZ
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-PZ2.54-1-15PZZ
JLCPCB Part #
C7501269
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15P 1x15P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS