ZX-PZ1.27-2-11PZZ
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-PZ1.27-2-11PZZ
JLCPCB Part #
C41370761
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2.3mm 22P 2x11P 3.9mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS