ZX-PM2.54-1-22PY
MFR.Part #
ZX-PM2.54-1-22PY
JLCPCB Part #
C7499337
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x22P 2.54mm 22P 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS