ZX-PM2.54-1-19PY
MFR.Part #
ZX-PM2.54-1-19PY
JLCPCB Part #
C7499335
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 19P 1x19P 2.54mm 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS