ZX-PM2.54-1-15PY
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-PM2.54-1-15PY
JLCPCB Part #
C7499333
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15P 1x15P 2.54mm 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS