ZX-IDC2.54-2-8PZN
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-IDC2.54-2-8PZN
JLCPCB Part #
C7501255
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2x8P 3A 8 Brass Gold IDC Header Through Hole 插件,P=2.54mm IDC Connectors ROHS