ZX-GH1.25-WT5
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-GH1.25-WT5
JLCPCB Part #
C7429518
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 4.35mm 5 5P 5mm 9.5mm Auxiliary Solder Pin Beige GH LCP Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS