SLF60R650S2
Extended
Manufacturer
Maplesemi
MFR.Part #
SLF60R650S2
JLCPCB Part #
C556831
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9pF 30W 427pF 4V 600V 650mΩ@10V 7A TO-220F-3 MOSFETs ROHS