SLF20N65S
Extended
Manufacturer
Maplesemi
MFR.Part #
SLF20N65S
JLCPCB Part #
C556743
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.289nF@25V 20A 3V 40nC@10V 5.7pF 670V TO-220F MOSFETs ROHS