SLF13N50A
Extended
Manufacturer
Maplesemi
MFR.Part #
SLF13N50A
JLCPCB Part #
C556727
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.066nF 13A 19.1nC@10V 32.5W 4.6pF 483mΩ@10V 4V 500V TO-220F-3 MOSFETs ROHS