SLF10N65A
Extended
Manufacturer
Maplesemi
MFR.Part #
SLF10N65A
JLCPCB Part #
C556718
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.037nF 10A 138pF 19nC@10V 2V 32.1W 5.3pF 650V 745mΩ@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS