CMKD-0530A-100M
MFR.Part #
CMKD-0530A-100M
JLCPCB Part #
C373333
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 110mΩ 3.2A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS