NR6020S101MT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
NR6020S101MT
JLCPCB Part #
C28642366
Package
SMD,6x6mm
Description
1.375Ω 100uH 400mA 600mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS