MWI1812UC5R6JST-HF
MFR.Part #
MWI1812UC5R6JST-HF
JLCPCB Part #
C49241339
Description
220mA 45@50MHz 5.6uH 5.7Ω 90MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS