MWI1812UC1R5JST-HF
MFR.Part #
MWI1812UC1R5JST-HF
JLCPCB Part #
C49241333
Description
1.5uH 1.6Ω 210MHz 430mA 60@50MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS