MWI1210UC1R0JST-HF
MFR.Part #
MWI1210UC1R0JST-HF
JLCPCB Part #
C48946712
Package
1210
Description
1.85Ω 1uH 320mA 340MHz 45@150MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS