MWI1206UC3N3JST-HF
MFR.Part #
MWI1206UC3N3JST-HF
JLCPCB Part #
C48946742
Package
1206
Description
1A 20@300MHz 3.3nH 6.2GHz 70mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 1206 Inductors (SMD) ROHS