MWI0805UC25NJST-HF
MFR.Part #
MWI0805UC25NJST-HF
JLCPCB Part #
C48946500
Description
2.45GHz 220mΩ 25nH 500mA 50@500MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS