MWI0805IF3R9KST-HF
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MWI0805IF3R9KST-HF
JLCPCB Part #
C48946459
Package
0805
Description
1.95Ω 12@7.9MHz 280mA 3.9uH 90MHz Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS