MWI0402UC1N9SST-HF
MFR.Part #
MWI0402UC1N9SST-HF
JLCPCB Part #
C48946211
Description
1.04A 1.9nH 11.3GHz 20@250MHz 70mΩ Wire-wound chip inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS