MWI0402UC15NJST-HF
MFR.Part #
MWI0402UC15NJST-HF
JLCPCB Part #
C48946242
Description
15nH 170mΩ 26@250MHz 3.28GHz 560mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS