MWI0402IF22NKST-HF
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MWI0402IF22NKST-HF
JLCPCB Part #
C48946129
Package
0402
Description
1.3A 1.4A 2.5GHz 22nH 65mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS