MCNR252010C-R33N
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MCNR252010C-R33N
JLCPCB Part #
C49449183
Package
1008
Description
2.45A 3.6A 330nH 33mΩ ±30% 1008 Power Inductors ROHS