MCNR201610A-1R5N
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MCNR201610A-1R5N
JLCPCB Part #
C49449175
Package
0806
Description
1.1A 1.35A 1.5uH 164mΩ ±30% 0806 Power Inductors ROHS