MX8500-8.5-03P-BK01-Cu-S-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX8500-8.5-03P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C5188507
Package
Plugin,P=8.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x3P 2-Side 2.5 20A 3 300V 3P 8.5mm Black M3 Side Mount Straight 插件,P=8.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS