MX6875D33
Extended
Manufacturer
Wuxi Maxinmicro
MFR.Part #
MX6875D33
JLCPCB Part #
C22468157
Package
DFN-10(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 0.75mm 1 28mΩ 3.3V~14.4V 3mm 3mm Integrated FET Overcurrent Protection、Short-Circuit Protection、Under-voltage lockout、Thermal Protection、Overvoltage clamping protection Surface Mount DFN-10(3x3) Surge Protection Devices (SPDs) ROHS