SKMW20F-15
MFR.Part #
SKMW20F-15
JLCPCB Part #
C7316539
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.33A 1.5kV 15V 20W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS