MTA10103F3950F00
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
MTA10103F3950F00
JLCPCB Part #
C2687694
Package
Plugin,P=1.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.7mm 10kΩ 15s 2.3mm 3mW/℃ 550mW ±1% ±1% 插件,P=1.7mm NTC Thermistors ROHS