SMAJ54CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMAJ54CA
JLCPCB Part #
C5189758
Package
SMA
Description
1uA 4.6A@10/1000us 400W@10/1000us 54V 66.3V 87.1V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS