SI2302AI-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SI2302AI-MS
JLCPCB Part #
C2847033
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 20V 23pF 240pF 3A 45pF 5nC 800mW 80mΩ@2.5V SOT-23 MOSFETs ROHS