RB551V-30-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
RB551V-30-MS
JLCPCB Part #
C2836391
Package
SOD-323
Description
100uA@20V 2A 30V 470mV@500mA 500mA Independent SOD-323 Schottky Diodes ROHS