LM2576S-12-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
LM2576S-12-MS
JLCPCB Part #
C5189811
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 12V 3A 4V~40V 52kHz Buck Buck Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS