LM2575S-3.3-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
LM2575S-3.3-MS
JLCPCB Part #
C5189808
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 2A 3.3V 4.75V~40V 52kHz 5mA Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS