BZT52C4V3
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52C4V3
JLCPCB Part #
C2891409
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 500mW 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS