BZT52C39
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52C39
JLCPCB Part #
C2891476
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 350Ω 37V~41V 39V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS