BZT52C11
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52C11
JLCPCB Part #
C2891468
Package
SOD-123
Description
1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 11V 150Ω 20Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS