5.0SMDJ15CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
5.0SMDJ15CA
JLCPCB Part #
C17703049
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 15V 18.5V 205A@10/1000us 24.4V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)