MSCD54-4R7MT
MFR.Part #
MSCD54-4R7MT
JLCPCB Part #
C915193
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.8A 4.7uH 40mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS