LM2575D2T-015
Extended
Manufacturer
MOTOROLA
MFR.Part #
LM2575D2T-015
JLCPCB Part #
C3190550
Package
D2PAK-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 15V 1A 4.75V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No D2PAK-5 DC-DC Converters