MOT10200D
MFR.Part #
MOT10200D
JLCPCB Part #
C5143087
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 10A 150A 200V 50uA@200V 840mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS