MBR10100A
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR10100A
JLCPCB Part #
C5143078
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 10A 150A 50uA@100V 770mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS