BZT52C4V7T1G
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
BZT52C4V7T1G
JLCPCB Part #
C6771742
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3uA@2V 4.47V~4.94V 4.7V 500mW 500Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS