BZT52C2V4S
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
BZT52C2V4S
JLCPCB Part #
C6771772
Package
SOD-323
Description
1 Independent 2.28V~2.6V 2.4V 200mW 50uA@1V 600Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS