ESTF75D60U
MFR.Part #
ESTF75D60U
JLCPCB Part #
C5353729
Package
TO-3PF
Description
-50℃~+150℃ 1.4V@40A 10uA@600V 185W 45ns 600V 650A 75A TO-3PF Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS