ESTF60SS160US
MFR.Part #
ESTF60SS160US
JLCPCB Part #
C19724679
Package
TO-247-2
Description
-40℃~+150℃ 1.3V@60A 1.6kV 20mA 357W 60A 860ns 950A TO-247-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS