ESTF45D60U
MFR.Part #
ESTF45D60U
JLCPCB Part #
C5353728
Package
TO-3PF
Description
-55℃~+150℃ 10uA 160W 2.2V@30A 300A 35ns 45A 620V TO-3PF Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS