ESTF15SS60SC
Extended
Manufacturer
MASPOWER
MFR.Part #
ESTF15SS60SC
JLCPCB Part #
C5353726
Package
TO-220AC
Description
-40℃~+150℃ 100uA 15A 2.1V@15A 30A 40ns 600V TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS