EST100BN60SN
Extended
Manufacturer
MASPOWER
MFR.Part #
EST100BN60SN
JLCPCB Part #
C7498463
Package
SOT-227
Description
-40℃~+150℃ 1.45V@100A 1.4kA 100A 340W 35ns 600V SOT-227 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS